VKM Inwest jest firmą stawiającą sobie za cel wykorzystanie zgromadzonej wiedzy i doświadczenia kadry pracowniczej w kontaktach z klientami spółki. Głównymi obszarami działalności firmy są:

  • Remonty maszyn i urządzeń – serwis
  • Prace utrzymania ruchu – outsourcing
  • Produkcja – konstrukcji , maszyn i urządzeń, zbiorników
  • Dystrybucja – armatury przemysłowej, materiałów hutniczych

Pracownicy naszej firmy to wysokiej klasy specjaliści z dużym doświadczeniem w zakresie utrzymania ruchu oraz produkcji, poparte certyfikowanymi kwalifikacjami. Spółka VKM Inwest nieustannie podnosi kwalifikacje swoich pracowników umożliwiając dostęp do nowoczesnych technologii oraz narzędzi pracy. Realizowane przez nas inwestycje i zlecenia wzbogacają naszą wiedzę którą wykorzystujemy dla podnoszenia jakości naszych usług.

Firma nasza na polskim rynku reprezentuje znanych europejskich i światowych producentów kompletnych linii produkcyjnych, maszyn i urządzeń, podzespołów i materiałów uzupełniających dla przemysłu spożywczego, petrochemicznego, wydobywczego i hutniczego. Jesteśmy również dostawcą znanych marek producenckich armatury przemysłowej i materiałów hutniczych do wszystkich działów przemysłu w Polsce.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt – nasza wykwalifikowana kadra udzieli wszelkich odpowiedzi.